TERAPEUTICKÉ CENTRUM TILIA STRAKONICE

Dva dny v týdnu jsem k dispozici v prostorách Relaxačního centra Ostrov, 1. patro – číslo dveří 109, Kochana z Prachové 121. Vstup do objektu z parkoviště U Sv. Markéty, od prodejny Moira.

Sezení je možné po domluvě na následujícím kontaktu:

Ceník

TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ, PORADENSTVÍ/KOUČINK, INDIVIDUÁLNÍ DA VÝCVIKOVÝ TERAPEUT (IVT): 1000,- Kč (50 min.)


Ceny jsou včetně 21% DPH. Služby nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Přímá platba Vám zajišťuje naprostou diskrétnost. Nepotřebujete doporučení od lékaře, nevedeme o Vás žádnou zdravotnickou dokumentaci. Všechny informace, které od Vás získáme, považujeme za důvěrné a neposkytujeme je žádné instituci.

Úhrada platby probíhá na konci každého sezení v hotovosti nebo si lze předplatit určitý počet sezení dle dohody převodem na účet. Domluvené sezení je možné bezplatně zrušit nejpozději 48 hodin předem. Pokud se tak nestane, je účtována klientovi platba v plné výši.

Psychoterapie Strakonice

Položili jsme tři otázky terapeutce Martině Klugerové, která vede terapeutické centrum TILIA ve Strakonicích.

Máte svoji praxi v Praze. Co vás vedlo k tomu otevřít terapeutické centrum ve Strakonicích?

Ze supervizních setkání s kolegy vyplynulo, že by tato služba ve vašem městě a okolí byla potřebná a jelikož mám i osobní vazby v tomto kraji, rozhodla jsme se centrum na dva dny v týdnu otevřít.

Jaké služby ve vašem centrum nabízíte?

Podobně jako v Praze je nabídka následující: TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ, PORADENSTVÍ, LIFE KOUČINK, UMĚNÍ RELAXACE, PRÁCE SE SNY. Pro kolegy nabízím službu INDIVIDUÁLNÍ DASEINSANALYTICKÝ VÝCVIKOVÝ TERAPEUT (IVT). Detaily zjistíte, když kliknete na jednotlivé služby. Informace o mě, terapeutce Martině Klugerové, zjistíte kliknutím na mé jméno.

A kdy by člověk měl vstoupit do terapie?

Vstoupení do terapie není projevem slabosti, ani zoufalství. Je naopak zdravým způsobem řešení a projevem vnitřní síly a odvahy postavit se těžkým životním situacím. Mohu provázet a podpořit např. při pociťování úzkosti, depresi či prožívání emocí, kterým člověk nerozumí. Dále při partnerské krizi či ztrátě životního smyslu, nemoci vlastní nebo blízkých lidí, vztahových obtížích, opakování nepříjemných situací, ztrátě zaměstnání, závislosti na partnerovi, práci, jídle nebo při následcích traumatické zkušenosti. Občas se stane, že někdo nemá ani tak vážné potíže ve svém životě, ale sám se rozhodne, že by chtěl terapeutický proces využít jako cestu k sebepoznání, k prozkoumání vlastních možností a mezí. Někdo si přichází prozkoumat svoje duchovní otázky a otázky po smyslu bytí a konání na tomto světě. Jsem průvodcem v těchto rozmanitých životních situacích.

Martina5.jpg